oferty pracy sezonowej

$w zależności od wieku pracownika

Praca Holandia – Pracownik produkcyjny

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: --
  • Ulica: --------------------------
  • Dodane: Październik 6, 2011 8:28 am

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Rejon: Holandia

Nr ref. KF/PP/10/2011/PUE

Opis stanowiska pracy:
-praca przy sortowaniu sadzonek,

Wymagania:
-motywacja do pracy,
-dyspozycyjność,
-zdolności manualne,
-niekaralność,
-mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
-wynagrodzenie w zależności od wieku pracownika,
-zakwaterowanie 75 euro/tygodniowo,
-ubezpieczenie 83 euro/miesięcznie,
-opiekę poleskiego personelu,

Prosimy o zgłaszanie się Kandydatów z woj. śląskiego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres e-mail: gliwice@ottopraca.eu z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca Holandia – Pracownik produkcyjny”

  1. Witam, wraz z kumplem i koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Ja posiadam prawo jazdy kat.B, wszyscy posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, znamy język angielski w stopniu dobrym oraz niemiecki w stopniu komunikatywnym. Jestesmy sumienni, pracowici, pracę jesteśmy gotowi rozpocząć od końca czerwca. Kontakt: bartek.bs@wp.pl lub tel. 501-557-386