oferty pracy sezonowej

$6.08 GBP brutto /godz.

Anglia praca – Pomocnik w zakładzie przetwórstwa mięsnego

  • Kraj: Poland
  • Miasto: Szczecin
  • Ulica: Wyszyńskiego
  • Telefon: 91 482 38 27
  • Dodane: Kwiecień 6, 2012 12:35 pm

Praca w Anglii jako pomocnik w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pomocnik w zakładzie przetwórstwa mięsnego
Miejsce pracy: Hull, Wielka Brytania

Zadania:
• Pakowanie mięsa na linii produkcyjnej.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu w Wielkiej Brytanii
• Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach brytyjskich, wypłaty tygodniowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie (6.08 GBP brutto /godz.)
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Długoterminowy okres zatrudnienia
• Pracę w systemie jednozmianowym (pon.- pt. godz. 6.00-18.00)
• Pomoc w zorganizowaniu transportu oraz zakwaterowania.
• Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy stanowiska na adres: praca.szczecin@gigroup.com

2 komentarze na “Anglia praca – Pomocnik w zakładzie przetwórstwa mięsnego”

  1. Witam, wraz z kumplem i koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Ja posiadam prawo jazdy kat.B, wszyscy posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, znamy język angielski w stopniu dobrym oraz niemiecki w stopniu komunikatywnym. Jestesmy sumienni, pracowici, pracę jesteśmy gotowi rozpocząć od końca czerwca. Kontakt: bartek.bs@wp.pl lub tel. 501-557-386

  2. Witam
    Ja 25 lat, szwagier 21. Jestesmy osobami pracowitymi. Mamy doswiadczenie w kazdej pracy fizycznej, rowniez przy zbiorach i pracy budowlanej. Nie mamy problemow z alkoholem. Nie boimy sie pracy i jestesmy gotowi podjac sie pracy z Pana oferty.
    Moj tel 669 949 711, mail aarek1987@wp.pl
    Czekam na kontakt

  • Dodane przez: Gi Group
  • Użytkownik od: Marzec 26, 2012