oferty pracy sezonowej

$8-9 €

HOLANDIA – OSOBA PRZYJMUJĄCA ZAMÓWIENIA

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Ulica: Holandia
  • Telefon: 32 781 59 53
  • Dodane: maj 7, 2012 11:23 pm

Praca w Holandii dla osoby przyjmującej zamówienia

Personnel Solutions Sp.z o.o. Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej (nr rej. 3636) i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.
W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze:

PRACOWNIK PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ
(lokalizacja: HOLANDIA)
Nr ref.: PPZ/HOL/12

Obowiązki
• Praca na magazynie lub w chłodni
• Przygotowywanie i załadunek zamówień
• Znajomość logistyki

Wymagania
• Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimalnie 6 miesięcy
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Prawo jazdy minimalnie kategorii B

Oferujemy
Umowę o pracę tymczasową
Atrakcyjne wynagrodzenie i zakwaterowanie
Interesującą i odpowiedzialną pracę
Ubezpieczenie

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na adres:
hr@personnelsolutions.pl

W tytule wiadomości e-mail proszę zawrzeć nr referencyjny.

Prosimy o uwzględnienie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

  • Dodane przez: personnel01
  • Użytkownik od: marzec 2, 2012