oferty pracy sezonowej

$1700 eur netto

PRACA – MECHANIK SAMOCHODOWY, Niemcy

  • Kraj: Germany
  • Miasto: ULM
  • Ulica: brak
  • Telefon: 12 307 05 45
  • Dodane: maj 12, 2012 1:45 am

Niemcy – praca dla mechanika samochodowego

Agencja pośrednictwa Winckler Personal – wpis pod numerem 7979 poszukuje na kontrakt do Niemiec do firmy z branży motoryzacyjnej kandydatów na stanowisko:

Obecnie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Nr ref.: 93/2012
WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wymagane wykształcenie blacharz samochodowy
• Prawo jazdy kategorii B, własny samochód.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
OBOWIĄZKI:
• Roznitowywanie karoserii.
• Rozmontowywanie pojazdów na pojedyncze elementy.
OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie około 1700 euro netto
• Możliwości rozwoju zawodowego.
• Koszt zakwaterowania potrącany z pensji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (12) 307 05 45 oraz przesyłanie CV ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: winckler
  • Użytkownik od: luty 20, 2012