oferty pracy sezonowej

$2000 eur netto

ELEKTRYK do pracy w Niemczech

  • Kraj: Germany
  • Miasto: caly kraj
  • Ulica: brak
  • Telefon: 12 307 05 45
  • Dodane: maj 12, 2012 1:45 am

Praca dla elektryka w Niemczech

Agencja pośrednictwa Winckler Personal – wpis pod numerem 7979 poszukuje obecnie dla niemieckiego klienta renomowanej międzynarodowej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK, NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy
Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia
Nr Ref.: 95/2012

OBOWIĄZKI:

– Praca na budowach dużych obiektów przemysłowych,
– Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych włącznie z pomiarowaniem,
– Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
– Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych (szafy sterownicze).

WYMAGANIA:

– Wykształcenie kierunkowe,
– Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako elektryk,
– Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
-Własny samochód.

OFERUJEMY:

– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
– Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia). Istnieje również możliwość pracy w soboty oraz wypracowania nadgodzin (do uzgodnienia z pracodawca).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (12) 307 05 45 oraz o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV (mile widziane CV w języku niemieckim),
– Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej/technikum,
– Aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl z dopiskiem Elektryk/Niemcy.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: winckler
  • Użytkownik od: luty 20, 2012