oferty pracy sezonowej

$4500 zl

Praca w Niemczech – Tapicer/Pomocnik Tapicera

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Regensburg
  • Ulica: brak
  • Dodane: Maj 12, 2012 1:44 am

Praca dla tapicera w Niemczech

Agencja zatrudnienia Winckler Personal – wpis pod numerem 7979 poszukuje pilnie pracownika na kontrakt do Niemiec do firmy motoryzacyjnej na stanowisko:

Tapicer/Pomocnik Tapicera, Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Nr ref.: 86/2012

Obowiązki:
– prace tapicerskie przy linii produkcyjnej,
– obszywanie siedzeń samochodowych,
– przycinanie tapicerki
– kontrola jakości.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych ze skórą,
– osoby z własnym samochodem rozpatrywane w pierwszej kolejności
– gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
– atrakcyjne wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy,
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (12) 307 05 45 przesyłanie CV ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl z dopiskiem „TAPICER /POMOCNIK TAPICERA”.

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: winckler
  • Użytkownik od: Luty 20, 2012