- Oferty pracy za granicą 2013 – ogłoszenia - http://oferty.praca-ue.pl -

Praca w Norwegii jako Brygadzista/ Foreman

Norwegia praca dla brygadzisty

Szukamy 15 najlepszych brygadzistów na projekty do Norwegii!

Dołącz do nas!

Firma REINERTSEN jest potentatem branży budowlanej w obszarze budownictwa ogólnego, drogowo-mostowego, lotniczego oraz kolejowego. Firma zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników i osiąga obroty na poziomie 3 mld koron rocznie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności planujemy zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry na stanowisko:

Brygadzista/ Foreman ekipy budowlanej

Zakres obowiązków:
► Odpowiedzialność za realizację i koordynację prac budowlanych.
► Dbałość o jakość, terminowość i bezpieczeństwo wykonywanych projektów.
► Organizacja pracy 10-osobowych zespołów.
► Bieżące raportowanie do project managera.

Wymagania:
► Min. 5 lat doświadczenia w wykonywaniu prac budowlanych na stanowisku zbrojarza lub cieśli.
► Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu.
► Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny).
► Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
► Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i innych.
► Dobrze rozwinięte zdolności motywowania innych.
► Odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:
► Konkurencyjne zarobki.
► Zakwaterowanie i wyżywienie.
► Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w renomowanej firmie.
► Pracę w systemie: 6 tygodni pracy w Norwegii i 3 tygodnie wolnego w Polsce.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną na adres: am@segel.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.