oferty pracy sezonowej

$1500€

Praca Niemcy – Kierowca C+E

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Stuttgart
  • Ulica: brak
  • Dodane: maj 21, 2012 12:35 pm

Kierowca kat. C+E – praca w Niemczech

Agencja pośrednictwa Winckler Personal – wpis pod numerem 7979 poszukuje na kontrakt do Niemiec zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA kategorii C+E, Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, Baden Württemberg
Rozpoczęcie pracy: pierwsza połowa czerwca 2012
Nr ref.: 102/2012

OBOWIĄZKI
– Prowadzenie zestawów z naczepą na krótkich dystansach,
– Zabezpieczanie ładunku,
– Załadowywanie i rozładowywanie samochodu,

WYMAGANIA
-Doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Prawo jazdy C+E, karta kierowcy,
– Komunikatywna/Dobra znajomość j. niemieckiego,
-Mile widziane uprawnienia ADR oraz upr. na wózki widłowe .

OFERUJEMY
– Nowoczesne i w pełni sprawne pojazdy,
– Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
– Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych,
– Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny (12) 307 05 45 przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: info@winckler.pl z dopiskiem „Kierowca CE”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: winckler
  • Użytkownik od: luty 20, 2012