oferty pracy sezonowej

$1700-3200

Szef kuchni / kucharz / młodszy kucharz – praca w Niemczech

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Frankfurt
  • Ulica: ..
  • Dodane: maj 23, 2012 2:05 pm

Praca w Niemczech dla kucharza – szefa kuchni i młodszego kucharza

Personal, agencja rekrutacyjna o numerze 8310 dla swojego klienta, restauracji we Frankfurcie nad Menem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Szef kuchni / Kucharz / młodszy kucharz

Zadania:
Przygotowanie i gotowanie posiłków, zgodnie ze zmiennym i innowacyjnym menu kuchni włoskiej,
Frontcooking,
Przyjmowanie i kontrola dostaw, kontrola przechowywania składników
Praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny
Samodzielna praca oraz praca z zespołem
Gotowość do przejęcie większej odpowiedzialności

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, mile widziana specjalizacja w międzynarodowej gastronomii
Mile widziane doświadczenie
Kreatywność i upodobanie do gotowania ze świeżych produktów,
Znajomość przepisów kuchni włoskiej
Gotowanie według najwyższych standardów
Bardzo dobra znajomość j niemieckiego
Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Gotowość do samodzielnej pracy, a także pracy w zespole,
Gotowość o pracy front cooking
Kreatywność,
Miłe obejście, umiejętność pracy z wymagającymi klientami

Oferta:
Praca stała – zmianowa,
umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
Wynagrodzenie 1700-3200 Euro brutto
Dodatek na pralnię,
Bilet miesięczny
Możliwości szkoleń i dalszego kształcenia

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, proszone są o przysłanie CV (w j. niemieckim) na adres: rekrutacja@personal-km.de

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie