oferty pracy sezonowej

$8-9 eur/h

Praca jako Pizzerman Francja

  • Kraj: France
  • Miasto: Rennes
  • Ulica: Ker Fleury
  • Telefon: 0178116522
  • Dodane: maj 25, 2012 7:11 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Praca we Francji przy pieczeniu Pizzy

Oferta pracy we Francji

Class Gossip

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr w KRAZ 1529), działającą od 2005 roku na rynku belgijskim, francuskim i niemieckim. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisku:

PIZZER MAN

Obowiązki:
– obsługa pieców opalanych drewnem

WYMAGANIA
– minimum roczne doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku;
– znajomość języka francuskiego lub angeilskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
– dyspozycyjność do wyjazdu i pracy podczas pełnego sezonu turystycznego (nawet do końca października);
– sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę;
– umiejętność pracy pod presją czasu;
– umiejętność pracy w zespole;

GWARANTUJEMY
– umowę o pracę na czas określony z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem i chorobowym;
– organizację przejazdu i zakwaterowania;
– dodatkowe ubezpieczenie na czas delegacji;
– atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
– pracę w urokliwych i czarujących kurortach turystycznych.

Kontakt email: classgossip@rocketmail.com
tel.: 0178116522

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: ClassGossip
  • Użytkownik od: maj 25, 2012