oferty pracy sezonowej

$7,89 Euro/ godz.

Niemcy praca – Montażysta / Montażystka – praca od 30 maja

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Hardheim
  • Ulica: Hardheim
  • Telefon: 914823827
  • Dodane: maj 27, 2012 10:08 pm

Praca dla montażysty w Niemczech

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta/Montażystka
Miejsce pracy: Hardheim (Badenia-Wirtembergia)

Termin rozpoczęcia pracy: 30 maja 2012
W okresie pierwszych 4-6 tygodni pracownicy przejdą szkolenie w zakładzie w miejscowości Calw.
Możliwość wyjazdu pary lub grupy, jeśli wszystkie osoby posługują się językiem niemieckim.

Zadania:
Montaż i sklejanie części z tworzywa sztucznego
Montowanie małych elementów (części samochodowe).

Wymagania:
Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Zdolności manualne
Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia tego rodzaju pracy (brak alergii na kurz i tworzywa sztuczne)
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
Mile widziani pracownicy z własnym samochodem.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 30 maja br.

Oferujemy:
Zatrudnienie na warunkach niemieckich
Stawkę godzinową 7,89 Euro brutto
Zorganizowane i częściowo opłacone zakwaterowanie.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w tytule na adres: niemcy@gigroup.com

  • Dodane przez: Gi Group
  • Użytkownik od: marzec 26, 2012