oferty pracy sezonowej

$0,00

Praca jako – Monter / Spawacz – Francja

  • Kraj: Poland
  • Miasto: Kraków
  • Ulica: Puszkarska 7f
  • Telefon: 122976630
  • Dodane: Czerwiec 7, 2012 11:51 pm

Praca we Francji dla montera – spawacza

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter / Spawacz

Miejsce pracy: Francja (Lotaryngia)
Nr referencyjny: MT/SP

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
– dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 11 czerwca 2012

Obowiązki:
– montaż profili aluminiowych (okna, drzwi)
– spawanie półautomatem

Wybranym kandydatom oferujemy:
– legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)
– umowę o pracę tymczasową do 3 sierpnia 2012 z możliwością przedłużenia
– 1500 euro brutto m-c/ 35 godz.tyg.
– zapewnione dodatkowe nadgodziny
– bezpłatne zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:
Mile widziana ekipa 2-osobowa

Kontakt:
francja@aterima.pl
tel. 12 297 66 30

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: Aterima.Med
  • Użytkownik od: Grudzień 11, 2011