oferty pracy sezonowej

$9-15 eur

Niemcy praca na stanowisko: Elektryk

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Dortmund
  • Ulica: Schwanewall
  • Dodane: Czerwiec 13, 2012 11:56 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Oferta pracy w Niemczech dla elektryków

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk

Obowiązki:
– Praca na budowach dużych obiektów przemysłowych i mieszkalnych
– Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych włącznie z pomiarowaniem oraz sprawdzaniem prawidłowości działania,
– Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
– Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe,
– udokumentowane doświadczenie w pracy jako elektryk,
– Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
– Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– Mile widziany osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
– wynagrodzenie ( 9 – 15euro brutto+ dieta ).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: hunterhotline@yahoo.de

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie