Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

oferty pracy sezonowej

$podstawa + premia

Praca Niemcy – Pracownik produkcji okien

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Niemcy
  • Ulica: Niemcy
  • Telefon: 12 262 67 32
  • Dodane: lipiec 1, 2012 11:29 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Praca przy produkcji w Niemczech (okna)

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta zakładu produkującego okna poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pomocnik produkcyjny

Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga
Termin rozpoczęcia pracy: 09.07.2012

Obowiązki:
– Cięcie profili, stali,
– Skręcanie, frezowanie,
– Zgrzewanie, wycinanie,
– Okuwanie skrzydeł, ościeżnic,
– Wciąganie uszczelek,
– Szklenie okien.

Wymagania:
– Gotowość do rozpoczęcia pracy od 09.07.2012.
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
– Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako pracownik produkcji okien,
– Mile widziany własny samochód (osoby rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (pierwsza na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 262 67 32 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
– CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Okien.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Linki sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Zeitmann
  • Użytkownik od: czerwiec 25, 2011