Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

oferty pracy sezonowej

    

$do ustalenia

Holandia praca w drukarni – Pracownik drukarni

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Roosendaal
  • Ulica: Ettenseweg
  • Dodane: lipiec 10, 2012 10:59 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
image

Praca w Drukarni w Holandii

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Obecnie dla naszego Klienta w Holandii, poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik /ca drukarni

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na sitodruku

Mile widziane:
– posiadanie numeru BSN/ Sofii
– prawo jazdy kat B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail: pollux.malwina@pollux-international.eu z dopiskiem PD

Pollux Sp. z o.o.
Oddział w Poznaniu
60-743, ul. Limanowskiego 3
tel 61 865 92 93
tel. 503 729 259
biuro czynne pn-pt 9:00 – 17.00

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji :

1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie :
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

413 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

    

Linki sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: POLLUX12
  • Użytkownik od: luty 21, 2012