- Oferty pracy za granicą 2013 – ogłoszenia - http://oferty.praca-ue.pl -

Holandia praca – Spawacz MIG/MAG/CO2 ze znajomością j angielskiego i doświadczeniem do pracy w stoczniach!

Praca dla spawacza MIG-MAG CO2 do pracy w Holandii w stoczniach

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG/CO2 ze znajomością j angielskiego i doświadczeniem do pracy w stoczniach!

Obowiązki:
-praca na stoczniach, przy budowie statków, jachtów
-spawanie MIG/MAG CO2

Miejsce pracy: Krimpen aan de Ijssel (niedaleko Rotterdamu)

Oferujemy:
-wynagrodzenie: 10,50 euro/h,
-stawka tygodniowa netto (po odjęciu opłaty za ubezpieczenie, zakwaterowanie i podatku) wynosi ok. 336 euro netto/przy 40 h pracy tyg.
-możliwe nadgodziny płatne: 125% podstawowej stawki brutto oraz w soboty płatne 145% podstawowej stawki brutto
-osoby z prawem jazdy, będące kierowcami -6 euro dziennie dodatku za koszty podróży z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
-praca na dłuższy okres czasu
Wymagania:
-doświadczenie w spawalnictwie stoczniowym
-doświadczenie w spawaniu MIG/MIG/CO2
– min. komunikatywna znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny- sprawdzana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem
-mile widziane prawo jazdy
-mile widziane certyfikaty spawalnicze

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl
tel. 32 258 05 64
Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.