oferty pracy sezonowej

$7,79 euro/h

Praca na linii produkcyjnej Niemcy

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Neutraubling
  • Ulica: Neutraubling
  • Dodane: Lipiec 18, 2011 10:30 pm

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy na stanowisku :

Pomocnik produkcji – praca na linii produkcyjnej w Niemczech

NR REF. : PoPr/ NB/07

Zadania :
– pomoc przy produkcji nitów przy pomocy wykrawarek oraz tłoczników.

Wymagania :

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– Preferowane kobiety ze względu na zdolności manualne.

Oferujemy :

– Pracę do końca listopada z możliwością zatrudnienia w innych firmach w późniejszym okresie

– Stawkę godzinową 7,79 Euro/brutto, dodatek za akord (do 2,02€/godz.)

– Dopłatę do zakwaterowania

– Bezpłatny transport na miejscu.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w tytule na adres :

praca.warszawa@gigroup.com.pl

Gi Group Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 43A, lok.28

Pasaż Muranów

01-001 Warszawa

22 890 21 03

www.gigroup.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Praca na linii produkcyjnej Niemcy”

  1. Witam. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Mam 27 lat. Jestem uczciwy i pracowity. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Aleksander – 726 562 303, olo51@onet.eu

  2. witam jestem zainteresowany kontakt 792444672

  3. mam 22 lata i jestem zainteresowana ta praca wczesniej pracowalam w truskawkach w niemczech prosze o kontakt 723325753.

  4. Adam Ewelina i Piotr na Lipiec 26, 2011 @ 4:16 pm

    Jesteśmy zainteresowani oferta prosze o kontakt w sprawie pracy mozemy pracowac od zaraz 503528111 lub http://www.flatron344@wp.pl

  5. Asia i Szczepan na Sierpień 1, 2011 @ 10:39 pm

    Witamy

    Jesteśmy zainteresowani przedstawioną ofertą pracy za granicą.

    Swoje obowiązki wykonujemy sumiennie. Mamy doświadczenie.
    Oboje jesteśmy pracowici i sumienni. Posługujemy się językiem niemieckim w stopniu podstawowym. jesteśmy gotowi do wyjazdu w ciągu kilku dni.Obydwoje posiadamy prawa jazdy kat.B Proszę o kontakt 796 545 887

  6. Witam jestem zainteresowany tą oferta i mam doświadczenie proszę o kontakt tel; 722062574

  7. WITAM SERDECZNIE. WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI W PRZEDZIALE WIEKOWYM 25-32LATA (W SUMIE 4 OSOBY) JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PAŃSTWA OFERTĄ. JEŻELI JEST ONA NADAL AKTUALNA PROSIMY O KONTAKT:
    515854125 LUB 660202544

  8. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. wcześniej pracowałem
    za granicą przy naprawach różnych urządzeń z wesołego miasteczka w Holandii.
    Języka obcego nie znam. ale jak by to nie był kłopot proszę o kontakt na E-mail:
    piotrekmisiek_25@wp.pl

  • Dodane przez: workcareer
  • Użytkownik od: Lipiec 11, 2011