- Oferty pracy za granicą 2013 – ogłoszenia - http://oferty.praca-ue.pl -

Praca na linii produkcyjnej Niemcy

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy na stanowisku :

Pomocnik produkcji – praca na linii produkcyjnej w Niemczech

NR REF. : PoPr/ NB/07

Zadania :
– pomoc przy produkcji nitów przy pomocy wykrawarek oraz tłoczników.

Wymagania :

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– Preferowane kobiety ze względu na zdolności manualne.

Oferujemy :

– Pracę do końca listopada z możliwością zatrudnienia w innych firmach w późniejszym okresie

– Stawkę godzinową 7,79 Euro/brutto, dodatek za akord (do 2,02€/godz.)

– Dopłatę do zakwaterowania

– Bezpłatny transport na miejscu.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w tytule na adres :

praca.warszawa@gigroup.com.pl

Gi Group Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 43A, lok.28

Pasaż Muranów

01-001 Warszawa

22 890 21 03

www.gigroup.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)