$do ustalenia
Praca – Zbiór pomidorów w Holandii
- Kraj: Netherlands
- Miasto: Roosendaal
- Ulica: Ettenseweg
- Telefon: 618659293, 505 626 066
- Dodane: sierpień 14, 2012 6:43 pm
- Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Zbiory pomidorów w Holandii – oferty pracy
Wymagania
doświadczenie przy zbieraniu pomidorów – warunek konieczny
nadany numer sofii
Obowiązki
zbieranie pomidorów
ścinanie liści
Mile widziane
znajomość języka obcego
Oferujemy
zakwaterowanie
pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
opiekę koordynatora polskojęzycznego
praca od zaraz!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail: pollux.justynad@pollux-international.eu z dopiskiem POM
Pollux Sp. z o.o.
Oddział w Poznaniu
60-743, ul. Limanowskiego 3
tel 61 865 92 93
tel. 505 626 066
biuro czynne pn-pt 9:00 – 17.00
Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Agencja Pracy Pollux (nr certyfikatu 3171) dla swojego klienta pilnie poszukuje osób zdecydowanych do podjęcia pracy przy zbiórce/ ścinaniu pomidorów.
643 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj