oferty pracy sezonowej

$podstawa + premia

Operator ładowarki kołowej w tartaku w Niemczech?

  • Kraj: Germany
  • Miasto: okolice Moanchium
  • Ulica: okolice Moanchium
  • Dodane: lipiec 31, 2011 10:17 pm

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator ładowarki kołowej w tartaku

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Obowiązki:
– Obsługa ładowarki kołowej z chwytakiem do drewna (Volvo Knicklenker).

Wymagania:
– Uprawnienia do wykonywania pracy jako operator ładowarki kołowej,
– Doświadczenie w pracy na stanowisku operator ładowarki kołowej,
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– Mile widziane osoby z własnym samochodem,

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
– Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia). Istnieje również możliwość pracy w soboty oraz wypracowania nadgodzin (do uzgodnienia z pracodawca).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV (mile widziane CV w języku niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem OŁK/Niemcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: Zeitmann
  • Użytkownik od: czerwiec 25, 2011