oferty pracy sezonowej

$13,2093 Euro brutto / 1h

Drukarz offsetowy – praca w Belgii

  • Kraj: Belgium
  • Miasto: Opole
  • Ulica: Kołłątaja
  • Telefon: 774022421
  • Dodane: październik 15, 2012 6:40 pm

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko :
Drukarz offsetowy do pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia / Meer

Opis stanowiska pracy:

Praca przy maszynach do produkcji tekturowych opakowań (opakowania do świeżych i mrożonych produktów spożywczych, kwiatów itp.)
Produkcja opakowań z tektury według planu pracy i zaleceń.
Dostosowane maszyn do wielkości i grubości kartonu, ustawienie atramentu, barwienia itp.

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne
• Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
• Doświadczenie z MAN Roland 800 i 900
• Chęć udziału w 2 miesięcznym kursie językowym na terenie Polski-22lub29.10.2012
• Finalna rozmowa z pracodawcą 13.10.2012
• Możliwość zabrania własnego samochodu
• Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• Stawka początkowa: 13,2093 Euro brutto / 1h + dodatki za zmianę
• Kupony na obiad
• Praca – 38 godzin tygodniowo, możliwość nadgodzin
• Praca w systemie 2 – 3 zmianowym (6.00-14.00,14.00-22.00, w razie potrzeby 22.00-6.00)
• Pracodawca zapewnia ubranie robocze
• Intencja długiego zatrudnienia
• Zakwaterowanie ok.75 Euro za tydzień

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email do najbliższego biura Adecco:

barbara.stasiak@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364)