oferty pracy sezonowej

$8,50 euro / godz. brutto

Praca Niemcy – Call Center Agent (m/w) w Frankfurt am Main

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Ulica: Strasse
  • Dodane: Październik 24, 2012 2:36 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Oferta pracy w Niemczech – Call Center

Znasz niemiecki i lubisz kontakt z klientami?…

Biuro pośrednictwa pracy GOLDENHAND poszukuje dla niemieckiej firmy do oddziału Call Center kandydatów do pracy na stanowisko: Call Center Agent

Zakres obowiązków:
– odbieranie zamówień klientów i wprowadzanie adresu i danych klienta do systemu
– znajomość katalogu firmy

Wymagania:
– dobry lub bardzo dobry niemiecki
– mile widziane doświadczenie jako telefonista/ka

Oferujemy:
– zatrudnienie stałe, niemiecka umowa o pracę
– pomagamy w organizacji noclegu
– wynagrodzenie 8, 50 Euro/h brutto
– tygodniowo 40h, cały etat
– cały pakiet socjalny

Nasze biuro gwarantuje pomoc w organizacji wszelkich spraw formalnych jak i noclegu.

Prosimy o kontakt lub przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres: info@goldenhand-jobs.de

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Goldenhand”

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 8572.

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: goldenhand
  • Użytkownik od: Październik 24, 2012