oferty pracy sezonowej

$1400 eur brutto

PRACOWNIK PRODUKCJI – Holandia

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: eindhoven
  • Ulica: johannastraat
  • Dodane: Grudzień 4, 2012 1:35 pm

Praca na produkcji w Holandii – stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI przy pakowaniu, sortowaniu układaniu towarów na magazynie

Opis stanowiska:

pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów;
praca w magazynach, w hurtowniach, w supermarketach;

Wymagania:
ukończone 18 lat
mile widziane doswiadczenie w pracy na podobnych stanowiskach;
mile widziane prawo jazdy;
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy:
– sprzęcie elektornicznym
– odzieży

Oferujemy:

przejrzystą formę zatrudnienia
atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
zakwaterowanie
ubezpieczenie
transport do pracy
organizację przejazdu do Holandii

Kontakt: CV na adres e-mail: barbara.wysocka.gow@gmail.com

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “PRACOWNIK PRODUKCJI – Holandia”

  1. to ściema! w mejlu zostaniecie poproszeni o ściągnięcie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. linki odsyłają do fałszywych stron hostingowych, gdzie przed ściągnięciem pliku trzeba wypełnić ankietę podając swój numer telefonu, przepisując otrzymany pin oraz oczywiście wysłać płatnego smsa.

    Post Scriptum skopiowane z owego mejla:

    „W czasie dużego ruchu na stronie (dużej liczby odwiedzających), z której należy pobrać formularz przed uruchomieniem pobierania
    pojawiają się ankiety/konkursy do wypełnienia, należy to zrobić lub zaczekać na mniejszy ruch (zalecam jednak wykonanie) trwa to kilka sekund,
    a czas jest bardzo ważny. TAKA FORMA OTRZYMANIA FORMULARZA JEST SWEGO RODZAJU ZABEZPIECZENIEM PRZED OSOBAMI MAŁO POWAŻNIE ZAINTERESOWANYMI PRACA,
    CO ZA TYM IDZIE MARNUJĄCYMI CZAS NASZ I OSÓB KTÓRE TEJ PRACY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ.”

    litości..

  • Dodane przez: GOWBarbara
  • Użytkownik od: Listopad 28, 2012