oferty pracy sezonowej

$stawka 11,32 euro brutto/h, stawka netto w zależności od doświadczenia od 10,50 do 14,55 euro netto

Holandia praca – Monter z doświadczeniem przy montażu podpór i szalunków z VCA

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: --
  • Ulica: --
  • Telefon: 32 258 05 64
  • Dodane: Grudzień 19, 2012 12:59 am

Praca w Holandii dla montera z doświadczeniem przy montażu podpór i szalunków z VCA

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Monter z doświadczeniem przy montażu podpór i szalunków z VCA
ze znaj. języka ang/niem/ lub holenderskiego!

Obowiązki:
-montowanie oraz demontowanie szalunków/podpór aluminiowych GASS&CUPLOK

Oferujemy:
-stawka 11,32 euro brutto/h, stawka netto w zależności od doświadczenia od 10,50 do 14,55 euro netto
-zakwaterowanie zapewnione, płatne przez pracodawcę. Płatne przez pracownika 17,40 euro/dzień w przypadku gdy pracownik nie pracuje danego dnia
-ubezpieczenie- zapewnione, płatne przez pracownika 19 euro/tyg
-liczba godzin w tygodniu: 40
-praca na okres 78 tygodni
Wymagania:
– kilka lat doświadczenia przy montażu podpór/szalunków aluminiowych, w tym też GASS & CUPLOK
– min. komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego- wymóg konieczny-sprawdzana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem!
– posiadanie certyfikatu VCA!

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl
Informacje również pod numerem telefonu: 32 258 05 64

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Użytkownik od: Sierpień 17, 2011