oferty pracy sezonowej

$wg stawki wiekowej

Magazynier – praca Holandia od zaraz

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Nieuwegein
  • Ulica: Nieuwegein
  • Telefon: +48 695 060 644
  • Dodane: styczeń 9, 2013 1:08 pm

Oferty pracy za granicą w Holandii jako magazynier do pracy na magazynie od zaraz

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Magazynier

Nr ref.: AH/Hol/01_13
Miejsce pracy: Nieuwegein, Holandia

Opis stanowiska:

Praca na magazynach spożywczych, przy zbieraniu zamówień (praca orderpickera).

Nasze wymagania:

• Minimum rok świeżego udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego;
• Gotowość do pracy w niskiej temperaturze;
• Możliwość rozpoczęcia pracy ‘od zaraz’

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki
• Legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiego kodeksu pracy;
• Pracę na 3 zmiany 5 dni w tygodniu (minimum 32 godziny tygodniowo);
• Zakwaterowanie od 70 Euro tygodniowo
• Ubezpieczenie od 18 Euro tygodniowo

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres e-mail:

opole@adecco.com

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI: Styczeń 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie