oferty pracy sezonowej

$0,0

Holandia praca dla par jako Pracownik produkcyjny – pakowanie warzyw

  • Kraj: Poland
  • Miasto: Katowice
  • Ulica: ul. Słowackiego 10/4
  • Telefon: 32 258 05 64
  • Dodane: styczeń 17, 2013 8:05 pm

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko:

Pracownik produkcyjny – pakowanie warzyw

PRACA DLA PAR!!!!!

Miejsce pracy: Beringe

Rozpoczęcie pracy: 24.01.2013

Kogo szukamy:

-kandydatów zaraz po szkole z małym doświadczeniem w pracy

-nie wymagamy doświadczenia w pracy w Holandii, mogą byc osoby które tylko kilka miesięcy pracowały w Polsce

-jeśli skończyłeś szkołe zawodową; jesteś po maturze lub po technikum, i masz 1-2 miesiące doświadczenia w pracy oraz znasz podstawy angielskiego i jesteś chętny wyjechać na długi okres czasu – ta oferta jest idealna dla Ciebie!!

Obowiązki:

– Pakowanie warzyw (głównie marchwi) na linii produkcyjnej

Oferujemy:

– Możliwość wyjazdu w parze
– Stawki wiekowe euro brutto/h:
23 lata – 8,87 euro
22 lata – 7,54 euro
21 lata – 6,43 euro
20 lat – 6,00 euro
19 lat – 6,00 euro
18 lat – 6,00 euro

Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.
– Zakwaterowanie – zapewnia pracodawca, płatne według stawek wiekowych

18 lat 58euro/tydzień
9 lat 58euro/tydzień
20 lat 58euro/tydzień
21 lat 63euro/tydzień
22 lat 68euro/tydzień
23 lata i więcej 72euro/tydzień

– Ubezpieczenie zapewnia pracodawca – płatne 19,75eur / tydzień niezależnie od wieku.
– Praca ok. 32h/tydzień (w zależności od potrzeb może być mniej lub więcej)
– Praca od 7.30 do 16.30 (przerwy niepłatne 2×15 min + 1×30 min.)

Wymagania:

– Podstawowa znajomość języka angielskiego sprawdzana rozmową telefoniczną!
– Doświadczenie w pracy (ciężka praca fizyczna)
– Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
– Dostępność na długi okres czasu
– Silna motywacja
– Dobra organizacja samodzielnej pracy
– Uczciwość, rzetelność.
– Mile widziane prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Pracownik produkcyjny – pakowanie warzyw.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Użytkownik od: sierpień 17, 2011