oferty pracy sezonowej

$9,60

PRACOWNIK PRODUKCJI – Holandia

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Poland
  • Miasto: cała Polska
  • Ulica: cała Polska
  • Dodane: Styczeń 28, 2013 1:41 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Pracownik Produkcji – Holandia

Opis stanowiska:

Oferujemy różnego rodzaju prace produkcyjne oraz magazynowe,
tj. pakowanie, sortowanie art. spożywczych, sprzętu AGD, zbieranie zamówień itd.
Wyślij do Nas swoje CV, przedstawimy Ci kilka ofert. Wybierzesz najlepszą dla Ciebie.

Wymagania:

Dyspozycyjność na kontrakty kilku tygodniowe lub kilku miesięczne
wysoka motywacja do pracy
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę u rzetelnych pracodawców
Atrakcyjne wynagrodzenie: stawkę €9,64 brutto, wypłacane tygodniowo lub miesięcznie.
Gwarantowane 40h/tydzień, nielimitowane nadgodziny (jeśli dostępne)
Nieodpłatne ubezpieczenie
Komfortowe zakwaterowanie płatne – 60 eur/tyg.
Pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
Dojazd do pracy na terenie Holandii na koszt pracodawcy

Jeśli uważasz że jesteś osobą odpowiednią na to stanowisko,
wyślij swoje CV na adres e-mail: urszulaostrowska.nl@gmail.com

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: workineu
  • Użytkownik od: Styczeń 25, 2013