oferty pracy sezonowej

$do negocjacji

Praca w Holandii – Mechanik elektryczny

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: --
  • Ulica: --
  • Dodane: Sierpień 25, 2011 2:33 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Praca w Holandii dla mechanika elektrycznego

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik elektryczny

Rejon: Holandia,

Nr ref. KF/ME/08/2011/PUE

Opis stanowiska pracy:

-podłączania urządzeń (panele sterowania),

-testowanie urządzeń,

-programowanie w Siemiens S7 lub Beckhoff.
Wymagania

-średnie wykształcenie w kierunku elektrycznym lub automatyki przemysłowej,
-znajomość języka angielskiego,
-doświadczenie w podłączaniu maszyn,
-znajomość oprogramowania Siemens S7 lub Beckhoff.

Oferujemy:

–atrakcyjne wynagrodzenie,
-zakwaterowanie 75 euro/tygodniowo,
-ubezpieczenie 83 euro/miesięcznie,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-opiekę poleskiego personelu.

Prosimy o zgłaszanie się Kandydatów z woj. śląskiego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres e-mail: gliwice@ottopraca.eu z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie