oferty pracy sezonowej

$do negocjacji

MURARZ – praca we Francji od zaraz!

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: France
  • Miasto: Frontignan
  • Ulica: xx
  • Dodane: Kwiecień 16, 2013 11:57 am

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego stałego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukuje Pracownika na stanowisko:

MURARZ

Opis stanowiska:
– szeroki zakres prac murarskich
– wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
– mile widziane umiejętności z zakresu wykończeń

Wymagania:
– 4 / 5 lat doświadczenia w pracy na w/w stanowisku
– Wysokie kwalifikacje murarskie
– Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
– Zaangażowanie w wykonywane czynności
– Sumienność, dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
– Długoterminowy kontrakt
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Bardzo dobre warunki zakwaterowania opłacone przez pracodawcę
– Pomoc przy organizacji wyjazdu

Miejsce pracy: Francja
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie „MURARZ/FRANCJA/0213” , na adres mailowy: rekrutacja(małpa)jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie