oferty pracy sezonowej

$0,00

Pracownik fizyczny na farmie krów (dojarz)

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Poland
  • Miasto: katowice
  • Ulica: słowackiego
  • Dodane: Kwiecień 16, 2013 11:55 am

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
Dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy pracowników na stanowisko:

z doświadczeniem i znajomością niemieckiego!!

Praca przy dojeniu krów

ROZPOCZĘCIE PRACY OK. 15.04!!

Opis stanowiska pracy:
Dojarnia- rybia ość
Stawka: 7,50 euro brutto/h
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodplatne)!!!
Zakwaterowanie:  50 euro na tydzień
Zakwaterowanie jest  w odległości 8 km od farmy
Ubezpieczenie: już wliczone w stawkę
Zwrot kosztów przejazdu do pracy -0,15 euro za 1km,
Ilość godzin: około 56 na tydzień (8 godzin dziennie – 2 dojenia po 4h),
Praca nawet na stałe, dla dobrego kandydata.
Wymagania
-doświadczenie w pracy ze zwierzętami/doświadczenie przy dojeniu
-komunikatywna znajomość języka  niemieckiego
-POSIADANIE WŁASNEGO SAMOCHODU!
-chęć i motywacja do pracy
-chęć do długoterminowej współpracy
Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób spełniających wymagania ofertowe!!
CV należy przesyłać na adres: holandia@eurowork.net.pl, Informacje pod nr tel. 322580564
Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uwaga!! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Użytkownik od: Sierpień 17, 2011