oferty pracy sezonowej

Monter instalacji ogrzewania parowego(steam tracer) z VCA!!!

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/oferty/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Rotterdam i Bergen op Zoom
  • Ulica: ---
  • Telefon: 32 258 05 64
  • Dodane: Kwiecień 16, 2013 11:52 am

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, z branży przemysłowej/petrochemii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Rotterdam i Bergen op Zoom
Okres kontraktu: kilka miesięcy, potem możliwość podjęcia następnego kontraktu

Obowiązki:
Montaż instalacji ogrzewania parowego do rurociągów ze stali i miedzi.
Gięcie rur miedzianych 1/2 cala.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie- zapewnione, płatne tygodniowo przez pracownika
Ubezpieczenie- zapewnione, płatne tygodniowo przez pracownika

Wymagania
-doświadczenie montowaniu rur miedzianych 1/2 cala do ogrzewania parowego
– min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego
– chęć i motywacja do pracy
– wymagane VCA
– prawo jazdy

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Steam tracer”
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Użytkownik od: Sierpień 17, 2011