oferty pracy sezonowej

$10 euro brutto/h

Praca dla Malarza w Holandii

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Maatricht
  • Ulica: --
  • Dodane: Wrzesień 13, 2011 3:34 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Praca w Holandii dla malarza / malarzy

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Malarz

Rejon: Holandia, Maatricht

Nr ref. KF/PAI/09/2011/PUE

Zakres obowiązków:
malowanie zewnętrznych ścian budynków (korzystając z rusztowań),
malowanie ścian wewnątrz budynku,
malowanie drzwi i okiennic,

Wymagania:
przynajmniej 3-letnie doświadczenie jako malarz,
brak lęku wysokości,
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, możliwość wyjazdu do pracy na okres 6-ciu miesięcy, niekaralność.

Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową,
zakwaterowanie 75 euro/tygodniowo,
ubezpieczenie 83 euro/ miesięcznie,
opiekę polskiego personelu,
wynagrodzenie 10 euro brutto/h.

Prosimy o zgłaszanie się Kandydatów z woj. śląskiego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim bądź niemieckim na adres e-mail: gliwice@ottopraca.eu z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie