oferty pracy sezonowej

$podstawa + premia

Niemcy praca – Pomocnik Produkcyjny

  • Kraj: Germany
  • Miasto: okolice Moanchium
  • Ulica: okolice Moanchium
  • Dodane: Wrzesień 27, 2011 1:32 pm

Praca w Niemczech dla pomocnika produkcyjnego

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta dużego zakładu produkcyjnego poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pomocnik produkcyjny

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Obowiązki:
– prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
– obsługa maszyn (po przyuczeniu)

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
– mile widziane uprzednie doświadczenie w pracach produkcyjnych,
– własny samochód (osoby rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
– umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– wynagrodzenie 1000 euro netto na miesiąc,
– praca w systemie 3-zmianowym ,
-pracodawca zapewnia zakwaterowanie .

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
– CV (w języku polskim lub niemieckim),
drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Bawaria.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Email This Post Email This Post   Wydrukuj to ogłoszenie Wydrukuj to ogłoszenie

  • Dodane przez: Zeitmann
  • Użytkownik od: Czerwiec 25, 2011